Najbliższe szkolenie: Nowoczesne pośrednictwo pracy

Już jutro odbędzie się kolejna edycja otwartego szkolenia pt.: Nowoczesne pośrednictwo pracy w siedzibie PTE Zakładu Szkolenie i Doradztwa Ekonomicznego Sp z.o.o w Lublinie.

Korzyści z udziału w szkoleniu: poznanie zadań stojących przed pośrednictwem w kontekście dokumentów krajowych i unijnych, wzmocnienie poczucia odpowiedzialności za swoje działania, wzmocnienie poczucia ważności, podniesienie samooceny, wsparcie w indywidualizacji działań uczestników, wzmocnienie motywacji do pracy, przygotowanie pośredników do nowych wyzwań, doskonalenie umiejętności autoprezentacji.

Tematyka, która zostanie poruszona na szkoleniu: nowoczesne pośrednictwo pracy, modele pośrednictwa i sylwetki pośredników, analiza motywacji, cechy dobrego pośrednika, umiejętności, kwalifikacje, co powinien wiedzieć, umieć i potrafić nowoczesny pośrednik pracy?, oczekiwania bezrobotnych, analiza dobrych przykładów, negatywne przypadki stereotypy czy fakty?, zadania pośrednika pracy w świetle standardów pośrednictwa pracy, perspektywy pośrednictwa w kontekście PO KL Rynek pracy w perspektywie 2013 r. (Program Operacyjny kapitał Ludzki Narodowe Strategiczne Ramy Odniesienia 2007-2013 Priorytet VI. Rynek pracy otwarty dla wszystkich oraz Ustawa o instytucjach rynku pracy), analiza SWOT.

Ponadto trener będzie odpowiadał na Państwa pytania. Uczestnicy szkolenie mogli przesyłać pytania związane z realizowanym szkoleniem na które prowadzący szkolenie udzieli odpowiedzi podczas szkolenia.

Kolejny termin szkolenia z powyższej tematyki zaplanowany został na 09.12.2013 r. Serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 81532 84 14.

Data udostępnienia: 2013-11-25 | Wyświetleń strony: 4378