Nowość pt.: Metodologia Badań Ewaluacyjnych

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie serdecznie zaprasza na szkolenie przygotowane z myślą o Dyrektorach i Dyrektorach Placówek Przedszkolnych pt.: Metodologia Badań Ewaluacyjnych organizowane w miesiącu listopadzie 2013 r. Koszt szkolenia 410 zł netto.

METODOLOGIA BADAŃ EWALUACYJNYCH - WARSZTATY DLA DYREKTORÓW PRZEDSZKOLI

1. Ewaluacja w teorii i praktyce
  2. Założenia metodologiczne badania
  3. Kryteria ewaluacyjne
  4. Trafne pytania badawcze
  5. Adekwatny dobór narzędzi ewaluacyjnych do badania
  6. Efektywny Dobór próby
  7. Matryca logiczna - usprawnienie w ewaluacji na etapie budowania koncepcji, wdrażania i monitoringu
  8. Opracowywanie raportów
  9. Dobre praktyki realizacji badań ewaluacyjnych
  10. Wykorzystanie wyników ewaluacji w działaniu i promocji jednostki

METODY PRACY:

Szkolenie realizowane w oparciu o interaktywny wykład angażujący uczestników. Praca na analizowanych studiach przypadku, zadaniach indywidualnych i grupowych, materiałach dostarczonych przez wykładowcę oraz przykładach, które mogą być proponowane przez uczestników.

Szkolenie ma dostarczyć uczestnikom wiedzę oraz praktyczne informacje dotyczące realizacji badań ewaluacyjnych. Uczestnicy poznają dobre praktyki związane z realizacją ewaluacji. Nabędą umiejętność tworzenia założeń metodologicznych badania dostosowanych do własnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenie. Szczegółowa oferta szkoleniowa dostępna jest na stronie internetowej www.pte.lublin.pl oraz pod numerem telefonu 81532 84 14.

Data udostępnienia: 2013-10-23 | Wyświetleń strony: 4146