Polecane szkolenie pt.: Profesjonalny kasjer walutowy

Jest jeszcze wolne miejsce na otwarte szkolenie pt.: Profesjonalny kasjer walutowy, które odbędzie się 19.12.2013 r. w siedzibie PTE przy ul. Szewskiej 4/7 w Lublinie.

Szkolenie adresowane jest do wszystkich osób pracujących zawodowo ze znakami pieniężnymi, niezależnie od branży i stopnia zaawansowania.

Spotkanie poprowadzi wieloletni pracownik banku, specjalista z zakresu rozpoznawania autentyczności monet i znaków pieniężnych z dużym doświadczeniem dydaktycznym.

Podczas szkolenia poznają Państwo zasady procesu produkcji i emisji banknotów i monet, techniki fałszerskie, rodzaje fałszerstw-warsztaty praktyczne, zasady postępowania w przypadku wykrycia fałszywych, uszkodzonych bądź zużytych znaków pieniężnych, zagadnienia związane z działalnością kantorową.

Serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje na temat szkolenia http://pte.lublin.pl/szkolenia;g1/profesjonalny-kasjer-walutowy,69

Data udostępnienia: 2013-12-17 | Wyświetleń strony: 4537