Projekt: AFTER INCLUDING: Social economy

Projekt realizowany we współpracy ponadnarodowej z partnerem zagranicznym: Humacapiact srls

Cel główny projektu grantowego:

Opracowanie programu zaangażowania osób z niepełnosprawnościami (głównie z zaburzeniami psychicznymi) w zakresie przedsiębiorczości społecznej, poprzez adaptację i transfer wzorców włoskich, przetestowanie rezultatu na grupie 8 osób oraz przygotowanie 5 trenerów do posługiwania się programem

Okres realizacji projektu: 01.12.2020 - 30.06.2021

Etapy realizacji projektu:

Zadanie 1 Pogłębiona analiza rozwiązań włoskich

Zadanie 2 opracowanie wstępnej wersji produktów

Zadanie 3 testowanie programu i opracowanie ostatecznej wersji

Zadanie 4 Wdrożenie produktów do praktyki

Wypracowane rozwiązanie w ramach projektu:

A/ Program szkolenia orientacji w kierunku ekonomii społecznej

B/ Szczegółowy scenariusz szkolenia

C/ Skrypt w formie prezentacji trenerskich i ćwiczenia

Wypracowane rozwiązanie do pobrania:

Załączniki:

Wsparcie udzielone przez Grupę Profesja sp. z o.o. w ramach projektu Międzynarodowa współpraca się opłaca. Granty na komponent współpracy ponadnarodowej dla beneficjentów projektów standardowych realizowanych w zakresie celów tematycznych 8-11 współfinansowanych z EFS w ramach PO WER lub RPO w perspektywie finansowej 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Data udostępnienia: 2021-10-22 | Wyświetleń strony: 2900