Wspieramy Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Formy wsparcia są różne a każda ważna dla Fundacji. Mogą Państwo przekazać 1% podatku lub tak jak my wpłacić darowiznę za kalendarze. W ofercie Fundacji znajdują się bogato ilustrowane książki, akwarele, obrazy olejne, grafikę i plakaty.

Działalność Fundacji opiera się na wsparciu darczyńców i sponsorów, dzięki którym dzieci chore i niepełnosprawne mają szansę na szczęśliwszą przyszłość, poprawę zdrowia oraz sprawności fizycznej. Ponadto Fundacja sama stara się o pozyskanie funduszy, prowadząc m.in. działalność wydawniczą.

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą jest organizacją pożytku publicznego, działającą od 1998 roku. Niesie pomoc dzieciom z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją, chorobami nowotworowymi, pochodzącym z całego kraju, najczęściej z ubogich rodzin.

Przewodnią ideą Programu ,,Zdążyć z Pomocą jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji, niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych.

Misją Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą jest realizacja ogólnokrajowego Programu Zdążyć z Pomocą pod patronatem prof. Zbigniewa Religi.

Wspieramy pomaganie przez kupowanie.

Data udostępnienia: 2013-11-05 | Wyświetleń strony: 4513