Zostań św. Mikołajem

W Domu Samotnej Matki i Kobiet Bezdomnych w Lublinie przebywa 25 dzieci w wieku od 5 do 16 lat, które gdyby nie ta akcja nie mogłyby liczyć na prezenty od św. Mikołaja pomimo iż są grzeczne, słuchają się mamy i dobrze się uczą.

Ludzi dobrego serca nie brakuje. W przeciągu doby od utworzenia wydarzenia z informacją o organizacji zabawy choinkowej dla małych mieszkańców ośrodka każde z nich miało już swojego Mikołaja.

Spotykamy się 08.12.2013 r. o godzi. 10:00 w sali rozrywki "Latająca Owca" ul. Koncertowa 11 w Lublinie. Dzieci oprócz prezentów spędzą niedzielę w super miejscu pełnym atrakcji i niespodzianek. Dziękujemy właścicielce klubu "Latająca owca" za bezinteresowną pomoc w organizacji zabawy choinkowej. Serdecznie dziękujemy każdemu Mikołajowi z osobna za wsparcie i chęć obdarowania dzieci prezentami.

Galeria z naszej zabawy w 2012 roku: http://pte.lublin.pl/galeria/zabawa-choinkowa-2012,10133

Data udostępnienia: 2013-11-25 | Wyświetleń strony: 4020